The Sun
2024.06.24
Mert Müldür

Mert Müldür

London. Kas nutiks, jei dirbtinio intelekto paprašysite įvertinti visus Europos futbolo čempionato žaidėjus pagal jų patrauklumą? Gana stebinantis reitingas!

Pasak britų „The Sun“, DI išrinko gražiausius individualius žaidėjus ir gražiausias komandas. Leverkuzeno „Bayer“ žvaigždė Florian Wirtz (21) atsidūrė dešimtoje vietoje. Du italai Gianluca Scamacca (25) ir Nicolo Fagioli (23) finišavo prieš jį, o septintoji vieta atiteko olandui Memphis Depay (30) ir šeštoji vieta ukrainiečiui Oleksandr Tymchyk (27).

Penktoji vieta – austro rankose – dėka vidurio gynėjo Flaviius Daniliuc (23). Priešais jį DI pamatė serbą Strahinja Pavlović (23). Bronza atiteko ispanui Fabián Ruiz (28), o lenkui Taras Romanczuk (32) atiteko sidabras.

Pirmoje vietoje atsidūrė nei superžvaigždės Cristiano Ronaldo (39), Jude Bellingham (20) ar Antoine Griezmann (33), o turkas Mert Müldür (25).

Žvelgiant į bendrą komandą, DI taip pat padarė nuostabų pasirinkimą. „The Sun“ duomenimis, Serbija tapo nugalėtoja, aplenkdama Italiją ir Turkiją. Tačiau tarp DFB žaidėjų buvo nusivylimo: Vokietija surinko trečią pagal prasčiausią taškų sumą ir aplenkė tik Prancūziją ir Šveicariją.

Laimei, Europos čempionate svarbiausia ne išvaizda, o tai, kas vyksta aikšštėje – o Vokietijos rinktinė kol kas pristato ypač patrauklų žaidimo stilių. Pirmąsias dvejas rungtynes ​​su Škotija ir Vengrija laimėjo 5:1 ir 2:0, užtikrinant vietą aštuntfinalyje. Sekmadienio vakaro rungtynėse su Šveicarija vokiečiai sunkiai iškovojo lygiąsias 1:1.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.